0850 622 77 20

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Türkiye’ nin Tableti, Hometech

               Türkiye’nin önde gelen teknoloji markalarından HOMETECH, en yüksek kalite ve performanstaki teknolojiyi uygun fiyat ile buluşturuyor. Koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş Hometech, Türkiye’nin dört bir köşesine hizmet veren satış ağı ve teknik servis altyapısı ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Hometech 2004 yılında otuz yılı aşkın geçmişi olan ve uluslararası birçok markanın distribütörlüğünü yapan ARAL A.Ş.’nin bir parçası olarak en iyi fiyat performans oranlı teknoloji ürünlerini yüksek müşteri memnuniyeti ile Türkiye’ye sunmak için kurulmuştur.

2007’den itibaren kurumsal teknoloji mağaza zincirlerinin öncelikli tedarikçisi olan Hometech, modern teknoloji perakendeciliğinin gelişmesiyle paralel olarak istikrarla büyümüştür. Türkiye genelindeki yüzlerce seçkin mağazada tüketiciyle buluşmaktadır. Satış sonrası teknik servis hizmetlerine yaptığı yatırımlarla Hometech sektöründeki en güvenilir markalardan birisi olmuştur.

2012 yılında ilk Android tabletini tanıtarak tablet bilgisayarın Türkiye’de gelişmesine öncülük etmiştir. Ürünlerinde en yüksek kaliteyi ve en gelişmiş teknolojiyi kullanma amacıyla 2014 yılında Intel ve Microsoft ile partnerlik anlaşması imzalamıştır. Gerçekleştirilen çok sayıda ortak başarılı proje ile Hometech, kısa sürede Intel ve Microsoft’un en önemli iş ortaklarından bir tanesi haline gelmiştir.

2015 yılında Türkiye’deki yerli ve uluslararası tablet bilgisayar markaları arasında en çok tercih edilen üç markadan birisi konumuna gelen Hometech başarılarını daha yukarılara taşımak ve Türkiye’nin lider tedarikçisi olma amacıyla ilk günkü dinamizmi ile çalışmaya ve teknolojiye yatırım yapmaya devam etmektedir.

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talebiniz alındıktan sonra işlem sırasına göre en kısa zamanda cavaplanıcaktır.
Ad
il
Soyad
ilçe
E Posta
Telefon Numarası
Konu
Mesaj
Güvenlik Kodu