0850 622 77 20

Sosyal Medyada Biz}

Arızalı Ürün Gönderimi

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: 1 dk
Merhaba Değerli Kullanıcılarımız,

Arızalı olduğunu düşündüğünüz cihazı lütfen aşağıdaki bilgilere göre servisimize yönlendiriniz;

“Arıza sebebini en doğru bir biçimde anlamak ve size daha kısa sürede servis hizmeti verebilmemiz için arızayı açıklayıcı şekilde yazarak ürünle birlikte aksesuarlarını bize ulaştırmanız gerekmektedir.”

Ayrıca faturanızın ve satın alma tarihli kaşeli garanti belgenizin bir fotokopisini de arıza belgesi ile bize ulaştırmanız gerekmektedir. Aksi durumda garanti dışı ücretli servis prosedürü uygulanacak ve cihazınıza ücretli servis hizmeti verilecektir.

Gönderim esnasında kargoda hasar görmeyecek, kırılmayacak şekilde bir ambalajlama yapınız. (Orjinal kutusu bulunuyor ise mutlaka orjinal kutusu ile gönderim sağlayınız.) Kargoda olabilecek hasarlardan sorumlu değiliz.

 

Ürününüzü elden merkez servisimize teslim edebilir veya istediğiniz kargo firması ile kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz. Karşı ödemeli gönderilen kargolar servisimiz tarafından kabul edilmemekte ve geri gönderilmektedir.

 

Arızalı Ürününüzü servise gönderirken aşağıdaki uyarıları dikkate alınız.

1- Servise cihaz göndermeden önce SD (Hafıza) kartınızı cihazdan çıkartınız.

2- Garanti Kapsamı dışında kalan arızalarda fatura kesilebilmesi için ürününüzü gönderirken mutlaka fatura bilgilerinizi kutunun icine koyunuz.

3-Tamir sırasında cihazınızın içindeki bilgiler (resim, müzik, video, rehber vb. dosyalar) silinebilir. Bu yüzden cihazınızı bize göndermeden önce yedekleyiniz. Servisimizde sizin adınıza yedekleme işlemi yapılmamaktadır.

4-Ürün gönderim adresi;

 

Hometech Elektronik A.Ş

Akasya Sok. No 14-16 Beşyol / Florya / Küçükçekmece / İstanbul

Kargo Paketleme

Ürün gönderimi yaparken Adaptör,Data Kablo,OTG Kablo gibi aksesuarları cihaz üzerine,altına koymayınız cihaz ekranı zarar görür.

Hatalı Paketleme Görseli

 

Ürün gönderimi yaparken Adaptör,Data Kablo,OTG Kablo gibi aksesuarları cihazın sağ/sol tarafına taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde koyarak ambalajlayınız.

Doğru Paketleme Görseli

Sorunun devamı halinde üst menüde yer alan “BİZE ULAŞIN” kısmından yetkili teknik servisimiz ile veya 0850 622 77 20 Çağrı merkezi ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Bu makaleyi Nasıl Buldunuz?
Beğenmedim 126 44 of 170 Bu makaleyi yararlı buldu.
Görüntüleme: 3696
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talebiniz alındıktan sonra işlem sırasına göre en kısa zamanda cavaplanıcaktır.
Ad
il
Soyad
ilçe
E Posta
Telefon Numarası
Konu
Mesaj