0850 622 77 20

Sosyal Medyada Biz}

Tabletim Şarj Olmuyor

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: 1 dk

Tabletim şarj olmuyor ne yapacağım?

Tabletinizin pili tamamen bitmiş ise şarja taktığınızda, ekranda pil şarj durumunun görünmesi 10-15 dakika sürebilir. Bu oldukça normal bir durumdur, arka planda tabletiniz şarj olmaya devam ediyordur.  Tabletin şarjda kalması gerekmektedir, lütfen tamamen şarj olana kadar bekleyiniz. Yukarıdaki işlemlerin ardından şarj olmadığı durumlarda başka kablo, adaptör veya bilgisayardan şarj etmeyi deneyiniz. Eğer şarj oldu ise adaptörünüz veya kablonuzdan biri arızalıdır.

 

Eğer tabletinizde, adaptörünüzde veya şarj kablonuzda herhangi bir arızalı durum olduğunun kesin kanısına vardığınızda 0850 622 77 20 iletişim hattımızdan Çağrı Merkezimize ulaşabilir veya  “TALEP GÖNDER” kısmından yetkili teknik servisimize sorununuzu bildirebilir ve bu konuda destek alabilirsiniz.

 

*Tableti kendisiyle birlikte verilen şarj adaptörü ile şarj ediniz. Özellikle düşük kalite adaptörler tabletinize zarar verebilir. Lütfen tabletlerin şarj ve USB girişlerini zorlamayanız, kırılma ve şarj yuvasının zarar görmesi gibi durumlar yaşanabilir.

Bu makaleyi Nasıl Buldunuz?
Beğenmedim 578 188 of 766 Bu makaleyi yararlı buldu.
Görüntüleme: 18723
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talebiniz alındıktan sonra işlem sırasına göre en kısa zamanda cavaplanıcaktır.
Ad
il
Soyad
ilçe
E Posta
Telefon Numarası
Konu
Mesaj
Güvenlik Kodu